Будь ласка перенесіть ваші оголошення на новий сайт: novaonline.com.ua. Цей сайт згодом буде закрито.
объявления, бесплатные объявления, новости, каталог предприятий
ОГОЛОШЕННЯ МІСТА КАМ'ЯНСЬКОГО
ТА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОНОВЛЕННЯ: 20.07.2024 / + 10
ПО ВСІЙ БАЗІ ОГОЛОШЕНЬ:
Продають:
40
Купують:
5
Змінюють:
0
Здають у найм:
1
Орендують:
0
    ПРО "НОВА ONLINE" Понад десяток років наша онлайн газета допомагає людям продавати, купувати, здавати в оренду, орендувати та обмінювати практично будь-який товар.
"НОВА ONLINE" - 20 РОКІВ НА РИНКУ РЕКЛАМИ!

Трішки історії:

Перший номер тижневика «Нова газета» вийшов на ринок преси ще у далекому 1996 році і був тонкою газетою в чотири друковані сторінки формату А4 з тиражем меньше 500 екземплярів.

Читачі швидко звикли до газети, оскільки вона виявилася одним із небагатьох видань цього напряму у місті та області. Рубрик було набагато менше, кількість оголошень трохи перевищувала 300 шт., лише кілька рекламних блоків. Проте час минав і ми не стояли на місці, а наполегливо розвивалися.

Пройшовши нелегкий шлях розвитку за всі ці роки, «Нова газета» у 2012 році - це вже 5000-8000 оголошень в кожному номері, 200-250 модульних рекламних блоків, крейдована кольорова обкладинка, внутрішні кольорові сторінки та тираж від 5000 до 10000 екземплярів, залежно від пори року.

Сьогодні «Нова газета» стала електронною дошкою безкоштовних оголошень NOVA ONLINE яку знають практично у кожній родині Кам`янського та Дніпропетровської області, і з моменту відкриття сайту nova-gazeta.com ми стали відомі і всій Україні.

У 2013 році на "Українській Бізнес Олімпіаді", за підсумками рейтингу Національної Експертної Комісії, нашому виданню "Нова газета" було присвоєно почесне звання "Ділова гордість України 2013". Також ми були нагороджені медаллю та національним сертифікатом України "Ділова гордість України 2013"

Наш дружній колектив завжди радий новим партнерським та діловим відносинам, як з рекламними агенціями України так і з окремими компаніями та підприємствами будь-якої галузі бізнесу. Наш великий досвід на ринку реклами - успіх та розвиток вашого бізнесу!


Цільова аудиторія нашого сайту

«NOVA ONLINE» найбільш повно охоплює всі споживчі категорії населення, а також цікавий для будь-яких комерційних організацій, у тому числі й досить великих.

Для зручності всю інформацію згруповано за тематичними рубриками. Комерційна інформація розміщується у вигляді модульної реклами та платних приватних оголошень, виділених певним способом. Рубрики підібрані в такий спосіб, щоб охопити максимально можливі соціальні та вікові верстви населення. «NOVA ONLINE» може бути цікавою як 16-річному підлітку, так і досить літній людині.

Для того, щоб уявити собі нашу величезну цільову аудиторію, вам достатньо ознайомитися з нашим рубрикатором і ви зрозумієте, наскільки велике охоплення інтересів читачів.

Серед наших рекламодавців є представники великого, середнього та малого бізнесу, 75% із яких є нашими постійними клієнтами. Це найкраще підтвердження того, що ми є ефективним рекламним носієм, що наші клієнти довіряють нам, а кількість наших читачів невпинно зростає.

Виходячи з усього вищесказаного, наша цільова аудиторія досить широка і не обмежена віковими або соціальними рамками. Даний сайт дозволяє збільшити цю аудиторію ще в кілька десятків разів і представляє величезний інтерес для як для рекламодавців, що просувають свої товари та послуги на ринку, так і для звичайного населення Дніпропетровської області.

Швидкі реквізити:

  • Телефон адміністрації: +38 (096) 939 0320, з 9:00 до 17:00 окрім неділі
 


NEWS BOX
Бесплатные объявления - Нова газета
© nova-gazeta.com 2010-2024 | Умови використання.